Pomáháme Ostatním

Orli předali plyšáky, firma LaVaRoss dětem dar zdvojnásobila!

Díky charitativní akci, při níž fanoušci Orlů naházeli na led více jak 1600 plyšových hráček a přispěli finanční částkou, si děti z Dětského centra ve Znojmě mohou užít alespoň o něco veselejší Vánoce.

Původně vybranou částku blížící se 10 tisícům Kč navýšila firma LaVaRoss, partner znojemského hokeje, na celkových 20 000 Kč. Ty byly předány v Dětském centru ve Znojmě spolu s plyšovými hračkami, kterými fanoušci znojemského hokeje zaházeli ledovou plochu.

Ne všechny hračky ale bylo možné dětem předat, zástupci firmy LaVaRoss proto nabídli symbolické odkoupení těchto hraček za 10 000 Kč. Tato částka byla připočtena k sumě, která byla vybrána v průběhu utkání proti Salzburgu na stadionu.

„S nápadem přispět přišel manžel. Řekli jsme si, že než ty peníze někde utratit, přispějeme raději dětem, které tyto prostředky potřebují,“ uvedla Magda Švachová ze společnosti LaVaRoss, která se účastnila i pondělního předání v centru. „Byl to silný moment, nedá se ani slovy popsat. Na Vánoce jsou všichni spolu se svými blízkými, tady to ale děti mají jiné. Přiznám se, že jsem plakala,“ dodává.

„Firmě LaVaRoss náleží velký dík, stejně jako studentské společnosti Green Way Ecompany, která se výrazně podílela na přípravě a realizaci této akce. Věříme, že hračky spolu s peněžním výtěžkem a dalšími posbíranými předměty udělají dětem radost. A nesmím zapomenout na fanoušky Orlů, kteří touto akcí opět prokázali, že patří mezi nejlepší,“ poděkoval manažer Orlů Petr Veselý.

top-plysaci-predani-2014

Na hokej s celou rodinou! Otevřen LaVaRoss dětský koutek

P1170390

Znojemský hokejový stadión pokračuje ve zkvalitňování zázemí pro diváky. Na hokej se tak může vypravit skutečně celá rodina i s dětmi! Orli Znojmo ve spolupráci se stavební firmou LaVaRoss2010, městem Znojmem a ostatními partnery otevřeli pro návštěvníky znojemského zimního stadiónu nový dětský koutek.

Ten vznikl celkovou rekonstrukcí nepoužívaných prostor nad jedním z bufetů na zimním stadionu. V provozu je při všech zápasech „A“ mužstva a speciálně určených akcích.

O děti se starají erudovaní pedagogičtí pracovníci z DDM Znojmo, kteří pomohli i s realizací této skvělé myšlenky. Dětský koutek je kapacitně omezen na 15 dětí, za dítě se vybírá poplatek 20,- Kč. Rodiče mohou dítě přivést do koutku i během zápasu. Je dobré mít pro dítě připraveny přezůvky a pitíčko. Prosíme všechny rodiče aby do koutku nevodily nemocné děti. LaVaRoss dětský koutek prošel zkušebním provozem a bude postupně doplňován dalším vybavením tak, aby se v něm malí návštěvníci cítili co nejlépe.

„Otevření LaVaRoss dětského koutku je dalším krokem v programu s pracovním názvem Fandí celá rodina, který bychom rádi uvedli v život. Prvním krokem bylo výrazné zlevnění vstupného pro děti a mládež od nové sezóny, nyní jsme se zaměřili na rodiny a naše nejmenší fanoušky,“ popisuje vznik koutku manažer Orlů Znojmo Petr Veselý. „Za výrazné pomoci města Znojma a stavební firmy LaVaRoss se nám podařilo zrekonstruovat nevyužívané prostory, z nichž vznikl dětský koutek, kde můžou rodiče své děti bez obav zanechat a mít jistotu, že o ně bude během zápasů dobře postaráno,“ dodal.

Oficiální slavnostní otevření koutku proběhne v pátek při zápase s Lublaní.

Naše firma LaVaRoss2010 s.r.o  společně se svými partnery  (firmami Aditeg a Aqotec) se rozhodla finančně podpořit sbírku pro nemocného P.Šnédara trpícího dětskou mozkovou obrnou a věnovali mu šek na 60.000,- Kč na léčebný pobyt v Klimkovicích.
Finanční dar byl předán mamince Patrika na jaře r. 2013.

Podporujeme Patrika Šnédara

Podporujeme Policejní Sportovní Klub

Protože dnes nejde nic bez finančního zajištění, jsou důležitou součástí týmu i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílí na činnosti.